Malowanie elewacji

Firma Gonzales od 5 lat świadczy usługi z zakresu malowania elewacji zewnętrznej. Naszym Klientom oferujemy:

Na czym polega malowanie elewacji?

Prace dotyczące malowania i wykończenia elewacji zewnętrznej wykonywane są zarówno w nowo wybudowanych budynkach, jak i starszych domach i blokach, które wymagają odnowienia i odświeżenia. Powłoki muszą być odporne na warunki zewnętrze, w szczególności: niskie temperatury, deszcz, śnieg, mgły i silny wiatr. Warto zauważyć, że malowania elewacji zewnętrznej nie wykonuje się zbyt często, dlatego warto zadbać, aby usługa został wykonana z najwyższą starannością. Zapewniamy, że nasze malowanie pozostanie trwałe na długie lata. 

Czy każdą elewację można pomalować?

Praktycznie każdą elewację można pomalować, natomiast niektóre mogą wymagać dodatkowych prac przygotowujących do tego zabiegu. Przykładowo może to być usunięcie korozji biologicznej. Warto pamiętać, że tego typu zabiegi pojawiają się tylko w przypadku odnowienia elewacji zewnętrznej starszych budynków. W nowo wybudowanych budynkach podłoże wymaga z reguły tylko drobnych przygotowań, a malowanie elewacji jest proste i przebiega bardzo szybko. Przy użyciu odpowiednich technik możliwe jest również przemalowanie elewacji z ciemnej na jasną. 

Jak wygląda proces malowania elewacji przez firmę GONZALES?

W pierwszej kolejności wykonamy dla Państwa bezpłatną wycenę. Służymy również radą ekspercką w zakresie doboru produktów, którymi chcą państwo pomalować elewację. Następnie przygotujemy podłoże do malowania. Na tym etapie mogą być niezbędne dodatkowe prace, jak np. mycie starego tynku, usunięcie korozji biologicznej, gruntowanie podłoża itp. Następnie przechodzimy do właściwego etapu malowania, które wieńczą pracę wykończeniowe. Warto pamiętać, że prace muszą odbywać się w dogodnych warunkach atmosferycznych, to jest w dniu bez opadów deszczu, bardzo silnego nasłonecznienia oraz mgły i dużej wilgotności. Optymalna temperatura do malowania elewacji zewnętrznej wynosi 5 – 25 stopni Celsjusza. 

Ile kosztuje pomalowanie elewacji?

Finalna wycena zależy od powierzchni, stanu elewacji i liczby dodatkowych prac, które zobligowani będziemy wykonać. Przy dużych powierzchniach oferujemy przyjazne rabaty.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów. 
Wycenę zawsze robimy gratis!
telefon: 503 151 297
e-mail: biuro@pracenawysokosci.net.pl