Montaż reklam

Firma GONZALES specjalizuje się w montażu i demontażu reklam na wysokościach, które wymagają wykonania specjalistycznych usług alpinistycznych. Wszyscy nasi pracownicy posiadają uprawnienia i aktualne przeszkolenie alpinistyczne dzięki czemu możemy zagwarantować umieszczenie, obsługę lub usunięcie reklam z wysokich nośników, ścian i budynków i wielkoformatowych powierzchni reklamowych.

Na czym polega montaż reklam na wysokościach?

Usługa wykonywana jest przez zespół alpinistów, który we wskazanej przez Państwa lokalizacji montuje stelaż, powierzchnię reklamową oraz wykonuje inne niezbędne prace z zakresu konserwacji, naprawy lub demontażu powierzchni reklamowej.

Mogą Państwo zamówić u nas następujące prace:

Dlaczego warto wybrać firmę GONZALES?

Dysponujemy profesjonalnym zespołem alpinistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Wszystkie nasze usługi wykonujemy z najwyższą starannością o detale. Na życzenie udostępnimy Państwu referencje od poprzednich Klientów. Dysponujemy niezbędnym sprzętem do wykonywania wszystkich prac na wysokościach, w tym najnowocześniejszymi podnośnikami nożycowymi oraz atestowanym osprzętem alpinistycznym, posiadającym wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.

Jak wygląda montaż reklamy w praktyce?

Usługa realizowana jest na terenie Warszawy i okolic a w przypadku większych zleceń również na terenie całej Polski. Z uwagi na nowoczesny sprzęt, jesteśmy w stanie zamontować praktycznie każdą reklamę w bardzo krótkim czasie, wynoszącym niekiedy tylko kilka godzin. Posiadamy doświadczenie w realizacji tego typu zamówień w miejscach uczęszczanych przez wiele osób jednocześnie (dworce, lotniska) i gwarantujemy, że prace będą przebiegać sprawnie i tym samym nie naruszać funkcjonowania danego obiektu. Teren montażu zostanie zabezpieczony i gruntownie posprzątany po zakończeniu prac. W przypadku montażu na ulicy (dekoracje świąteczne, reklamy na ścianach budynku) usługa możliwa jest do wykonania w sprzyjających warunkach atmosferycznych. Przy alpinistycznym montażu reklam kluczowe jest wybranie bezwietrznej pogody.

Ile kosztuje montaż reklam?

Standardowo usługa wyceniana jest w zależności od ilości godzin pracy alpinistów. Dla stałych Klientów przewidzieliśmy dogodne rabaty.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.
Wycenę zawsze robimy gratis!
telefon: 503 151 297
e-mail: biuro@pracenawysokosci.net.pl