Mycie elewacji

Firma GONZALES posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie mycia i czyszczenia elewacji. Zrealizowaliśmy kilkaset zleceń na terenie całej Polski. Zgłaszają się do nas Klienci, którzy poprzez czyszczenie elewacji pragną wizualnie odświeżyć wizerunek swojego domu jednorodzinnego. Realizowaliśmy również usługi dla spółdzielni mieszkaniowych, polegających na czyszczeniu elewacji bloków mieszkalnych. Posiadamy ponadto doświadczenie w czyszczeniu elewacji budynków gospodarczych i magazynowych.

Czy każdą elewację da się umyć?

Tak, procesowi czyszczenia można poddać praktycznie każdą elewację zewnętrzną, niezależnie od materiału, z którego została zrobiona. W przypadku dużego zniszczenia powierzchni czyszczenie może wiązać się z dodatkowymi pracami. Mycie może być połączone z impregnacją elewacji. Indywidualnie dopasujemy do Państwa potrzeb metodę czyszczenia oraz najlepsze środki chemiczne. Ich wybór w dużej mierze zależy od typu czyszczonej powierzchni oraz efektu, jaki chcą Państwo uzyskać.

Firma GONZALES specjalizuje się w myciu elewacji wykonanych z następujących materiałów:

mycie elewacji
  • Tynk akrylowy i mineralny;
  • Cegła;
  • Piaskowiec;
  • Kamień;
  • Siding;
  • Szkło;
  • Akryl;
  • Granit;
  • Blacha i hale fabryczne;
  • Klinkier.

Jak wygląda mycie elewacji?

Wszystkie realizowane przez nas zlecenia poprzedzamy bezpłatną wyceną. Istnieją różne typy tego procesu. Niektóre elewacje poza czyszczeniem wymagają naprawy, uzupełnienia elementów lub brakujących ubytków. Na większości elewacji starszych budynków tworzą się biologiczne narosty w postaci na przykład: mchów, glonów i grzybów. Ich usunięcie jest standardem naszych usług. W tak zwanych trudnych przypadkach niezbędne może się okazać użycie silnych preparatów chemicznych do usunięcia roślin. Służymy Państwu bezpłatnym doradztwem w zakresie ich wyboru.

Posiadamy również doświadczenie w myciu elewacji wykonanej z nietypowych materiałów na przykład: akrylu, szkła, granitu lub malowanej blachy. Większość prac wykonujemy tak zwaną metodą wysokiego ciśnienia. Zapewniamy, że nietypowy kształt budynku lub utrudniony dostęp do czyszczonej powierzchni w żaden sposób nie przeszkodzi nam w pracy. W zespole firmy GONZALES pracują wykwalifikowani alpiniści. Podejmujemy się zatem czyszczenia elewacji na wysokościach, w pobliżu przewodów wysokiego napięcia, w miejscach o utrudnionym dostępie.

Ile kosztuje mycie elewacji?

Mycie elewacji jest usługą bardzo chętnie wybieraną przez Klientów z uwagi na niską cenę oraz szybki efekt i walory wizualne. Kontaktując się z nami w sprawie bezpłatnej wyceny, prosimy o podanie typu materiału oraz orientacyjnej powierzchni.

Zapraszamy do kontaktu, wycenę zawsze robimy gratis!
telefon: 503 151 297
e-mail: biuro@pracenawysokosci.net.pl