Profesjonalne mycie okien

Firma GONZALES oferuje Państwu tanie, ekspresowe i rzetelne mycie okien, w tym okien na wysokościach i trudno dostępnych przeszkleń. Czyste okna i szyby wystawowe podnoszą estetykę budynku, jak również stanowią wizytówkę Państwa domu i firmy.

Przez ponad 5 lat działalności umyliśmy na błysk 108 budynków biurowych i wieżowców. Ich liczba cały czas rośnie.

Mamy również bogate doświadczenie w czyszczeniu szklanych dachów, okien usytuowanych na wysokościach, witryn wystawowych, szklanych elewacji zewnętrznych.

Dlaczego wybrać akurat nas?

Większość naszych Klientów pochodzi z polecenia. Jesteśmy dumni z tego, że świadczymy usługi tak dobre, że nasi Klienci polecają nas swoim współpracownikom, kontrahentom i znajomym. Oferujemy Państwu następujące korzyści ze współpracy z nami:

mycie okien
  • Okna czyste na błysk, bez smug i zarysowań;
  • Bezpłatna wycena przed rozpoczęciem współpracy;
  • Przyjęcie zlecenia, którego obawiają się firmy konkurencyjne (trudno dostępne powierzchnie, faliste powierzchnie szklane, łamane powierzchnie);
  • Czyszczenie framug i elementów konstrukcji okien w cenie;
  • Możliwość mycia szklanych dachów wraz z usuwaniem biologicznych zabrudzeń i innych elementów (liście, patyki, itp.);
  • Praca na wysokości wykonywana przez doświadczonych i wykwalifikowanych alpinistów;
  • Możliwość zastosowania specjalnych płynów nabłyszczających, dzięki czemu okna wyglądają na bardziej przejrzyste;
  • W trakcie czyszczenia używamy bardzo dobrych jakościowo płynów, które gwarantują że na wyczyszczonej powierzchni nie utworzą się cienie i smugi;
  • Płyny czyszczące przyjazne dla środowiska, powierzchnia wyczyszczona bez smug i cieni, widocznych pod słońce.

Mycie okien – czy każdą usługę da się wykonać?

Firma GONZALES podejmie się praktycznie każdego zlecenia związanego z czyszczeniem powierzchni szklanej w zakresie alpinizmu przemysłowego i prac na wysokościach. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie mycia okien w wieżowcach oraz czyszczenia innych powierzchni szklanych. Na życzenie przedstawimy Państwu referencje. Warto pamiętać, że usługę można zrealizować przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Prace wykonujemy przy bezdeszczowej pogodzie i słabym wietrze.

Ile kosztuje mycie okien na wysokości?

Finalna cena zależy od: powierzchni, stopnia zabrudzenia, liczby pracowników i wykorzystanego sprzętu oraz terminu wykonania. Czyszczenie framug jest zawsze wliczone w cenę. Przy powierzchniach wielkogabarytowych możemy zaoferować Państwu korzystne rabaty. Usługi dotyczące całych budynków (mycie biurowców), wyceniamy indywidualnie, głównie w zależności od czasu i terminu realizacji.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.
Wycenę zawsze robimy gratis!
telefon: 503 151 297
e-mail: biuro@pracenawysokosci.net.pl