Wycinka drzew metodą alpinistyczną

Firma GONZALES oferuje Państwu profesjonalną wycinkę drzew metodą tradycyjną oraz dodatkowe usługi, związane z przycinką i wycinaniem drzew trudnych, wymagających zastosowania metod alpinistycznych.

Wycinka drzewa a pozwolenie

Od 1 stycznia 2017 roku uległy zmianie zasady udzielanie pozwoleń na wycinkę drzew. W tej chwili pozwolenie nie jest potrzebne, jeśli drzewa lub krzewy, które rosną na nieruchomości stanowiącej własność osoby fizycznej są usuwane na cele niezwiązane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Prosimy jednak pamiętać, że obowiązek posiadania pozwolenie nie zniknął całkowicie i w niektórych sytuacjach wciąż jest wymagany. Dlatego przed podjęciem decyzji o wycince drzewa, proponujemy o pełne zapoznanie się z obecnie obowiązującymi przepisami.

Wycinka drzew – usługi

Firma GONZALES oferuje Państwu następujące usługi:

Jak wygląda praca?

Firma GONZALES gwarantuje Państwu sprawne przeprowadzenie całego procesu wycinki. W naszym zespole pracują wykwalifikowani alpiniści, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie alpinizmu przemysłowego. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski od przybycia na miejsce naszej ekipy do wycięcia drzewa i sprzątnięcia terenu, może minąć nawet nie więcej niż dwie godziny zegarowe. Usługę tę wykonujemy od ponad 5 lat, w tym czasie zrealizowaliśmy dziesiątki przycinek i kompleksowych wycinek drzew, gałęzi i konarów. Niektóre nasze realizacje miały miejsce w tak zwanych trudno dostępnych miejscach. Podejmiemy się pracy w pobliżu linii wysokiego napięcia, budynków mieszkalnych i gospodarczych, dachów, słupów, itp.

Ile kosztuje wycinka drzew?

Ceny usługi ustalamy indywidualnie w zależności od: wielkości drzewa, konarów i grubości pnia, lokalizacji, typu przycinki i dodatkowych usług, których oczekuje Klient. Prosimy o telefon bądź email, przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę. Jeżeli istnieje taka możliwość będziemy wdzięczni za wysłanie zdjęcia drzewa, które planują Państwo wyciąć lub przyciąć.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.
Wycenę zawsze robimy gratis!
telefon: 503 151 297
e-mail: biuro@pracenawysokosci.net.pl